KS HUSARIA ŁAPY - strona nieoficjalna

Czy Husaria Łapy, powalczy o miejsce w pierwszej piątce?

Klub Sportowy "HUSARIA" Łapy

ul. Długa 78

18-100 Łapy

Rok założenia 2011

Barwy: biało-czerwone

e-mail : kshusarialapy@wp.pl , husarialapy@gmail.com

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. nut_lapy 32
2. Bati44 19
3. gwidonek 16
4. matel38 13
5. najlepszyradarflidze 4
6. Magda22 2

Torreador LZS KRYNKI 9:1 Byk Husaria Łapy

• autor: najlepszyradarflidze, 2014-06-16 12:36

W niedzielne popołudnie na przeciw siebie stanęły dwie drużyny w roli   Torreadora  LZS Krynki oraz w roli Byka Husaria Łapy. Nie przypadkiem postanowiliśmy przywołać Novillada con Picadores - czyli walka z bykiem. Nie nie przepraszam. W wykonaniu drużyny z Krynek była to zabawa z bykiem. Tego dnia zaplanowana feta w szeregach gospodarzy  oraz mocne zmobilizowanie zawodników przyniosło pożądany wynik  w postaci strzelenia  9 bramek drużynie Husarii. To może z tej złej strony było by na tyle.  Przywołując słowa słynnego i najlepszego trenera na świecie należy również szukać samych pozytywów w meczu. Można znaleźć ich kilka , między innymi że wraz z końcem sezonu nasz obrońca Pan Marek Stypułkowski odblokował się i zaczął strzelać bramki. Nie od dziś wiadomo że , Marek ciąg na bramkę miał. Gdzieś może był popełniony błąd szkoleniowy wystawiając naszego piłkarza na obronie zamiast na pozycji napadziora w ciągu sezonu. Drugim super zaskoczeniem jest walka dwóch zawodników o miejsce w składzie między innymi Darka Smolskiego i Tomasza Skibko. Takiej walki chciałby trener z każdej ligi której z brutalnej wojny  niestety wyszedł wygraną Darek powalając Tomasza na ziemie. Wszyscy dobrze wiemy że powalić Tomasza to jest nie lada wyczyn. Także Daro Szacun i czekamy na rewanż naszego słynnego "Dżeko".

Ciekawostką z tego meczu jest że we wszystkich mediach ukazała się informacja że  jedno  z naszych  najlepszych żądeł Mariusz Piszczatowski chce podpisać kontrakt z Wartą Poznań , w drużynie w której Mariusz już grał 7 sezonów.

W imieniu redakcji najlepszej strony na świecie , chcielibyśmy podziękować Trenerowi oraz wszystkim zawodnikom Husarii Łapy za  sezon. Za włożony trud oraz walkę , fajną zabawę i atmosferę.

Jako redakcja Polska The Times życzymy drużynie kolejnych zwycięstw i pasma  sukcesów w lidze oraz w pucharach europejskich wywalczonych w tym sezonie.

Najbliższych dniach przedstawimy Państwu wszystkie statystyki bieżącego sezonu.

autor: ~zatroskany 2014-06-17 12:32:21

avatar w związku z powyższym, weźniecie się za treningi, czy też podczas kirridy rola byczka Wam odpowiada?
Ewentualnie Byczo zaszalejcie na rynku transferowym w przerwie międzysezonowej!
OLE!

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS UM KrynkiKs Husaria Łapy
KS UM Krynki 9:1 Ks Husaria Łapy